Tark lapsevanem: piiride seadmine lastele!


Kadri Järv-Mändoja

Kadri Järv-Mändoja lõpetas 1999. aastal Tartu Ülikooli psühholoogia erialal (kõrvalerialana lastepsühholoogia) ning jätkas õpinguid koolipsühholoogia magistriõppes, mille lõpetas 2002. aastal. Ta on läbinud perekonna psühhoterapeutide 3-aastase põhikoolituse, mille lõpetas aastal 2008. Gordoni perekooli koolitaja on ta olnud alates 2004. aastast. Kadri on 10 aastat töötanud koolipsühholoogina. Ta töötab ka perenõustajana Perekonsultatsioonid OÜ-s. Kadril kasvab kodus kolm väikest poissi.

Koolitusest

E-koolitus viib osaleja seiklema mööda väikest linnakest ja sellel teel on võimalik õppida, mida teha karistamise asemel ja mida tähendab piiride seadmine lastele. Õppimine toimub artiklite, uuringute, videode ja testide kaudu. Koolitus valmis tänu Hasartmängumaksu Nõukogu toetusele. Koolituse materjalid koostasid Kadri Järv-Mändoja ja Meelike Saarna. Koolituse pani toimima OÜ Piksel ja Pojad. Projekti juhtis Kärt Vajakas.

© 2013, MTÜ Perekoolitusühing Sina ja Mina

Retke alustamiseks kliki pildil!
NB! Eelistatud brauserid Google Chrome ja Firefox. Internet Exploreriga vaadates kontrollige, et teil on uuendatud viimasele versioonile

Soovituslik kirjandus

Juul, Jesper ""Ei" ütlemise kunst", Väike Vanker 2010
Juul, Jesper "Minu piirid - sinu piirid. Milliseid piire vajavad lapsed tegelikult?", Väike Vanker 2011
Rogge, Jan-Uwe „Lapsed vajavad piire, vanemad seavad piire”, Kunst 2002
Solter, Aletha J. "Nutt ja jonnihood. Kuidas aidata lapsel oma tunnetega toime tulla?", Väike Vanker 2007

Retke alustamiseks kliki pildil

Vaata, millal on järgmine Perekeskuse Sina ja Mina koolitus.