Registreeru koolitusele

Liitu uudiskirjaga


Foorum :: Suhted elukaaslasega :: piinlik teema

piinlik
Külaline
Postitatud 15.11.2005 kell 13:28
ma ei teagi kust alustada, nii piinlik on sellisel teemal rääkida....
nimelt mu mees on seksist sõltuvuses. ta oles vist nõus kogu ööpäeva sellega tegelema. kui mina keeldun, siis läheb teise tuppa teleka taha pornofilme vaatama ja teadagi mida tegema.
tean ka seda, et minu komandeeringu ajal on ta käinud vastavates asutustes - kui mitu korda, seda ma ei tea. ühest korrast sain ka teada kogemata.
maha ei tahaks ma teda jätta, sest ma siiski armastan teda ja tean, et "naiste" kasutamine on tema jaoks lihtsalt füüsiline vajadus. kui see välja arvata on ta fantastiline mees, romantiline, aus, hinnatud töötaja töö juures ja väidetavalt armastab tema mind ka....
Ene Raudla
Kliiniline lapsepsühholoog, Gordoni perekooli koolitaja
Postitatud 19.11.2005 kell 21:16

Tere!

Antud juhtum ei ole sugugi väga harva esinev. Nõnda nimetatud hüperseksuaalsus ei sõltu mehest endast väga palju. Samas on seks sellise mehe jaoks peaegu et eluküsimus, sest sel viisil maandab ta oma pingeid ja tunneb ennast mehena. Püüdke oma mehele kuidagi mõista anda, et kõige tähtsam pole kordade arv, vaid see, kui suurt rõõmu te suudate üksteisele valmistada. Mehed kipuvad seksi tihti samastama vaid füüsilise kontaktiga, unustades ära, et naise jaoks on sama oluline kõik see, mis toimus varem, võib olla kogu päeva jooksul. Kui mees seda mõistab, siis pakub üks kord talle palju enam, kui kümme kiiret rahuldamist. Loomulikult peab seejuures ka naine pingutama ja püüdma olla hoolitsetud ja ahvatlev. Kui mees nii naise abiga suudab mõista, et tähtis pole mitte kvantiteet, vaid kvaliteet, siis võib teie suhe abikaasaga muutuda harmooniliseks. Kui see ei peaks õnnestuma, siis jääb üle kas leppida kujunenud olukorraga ja loota, et kunagi jõuab kätte rahunemise aeg või minna mõlemal oma teed.
Kas see vastus oli abistav?
Näita kõiki postitusi (4)

Kommentaarid:

Aitäh!

Täname Teid tagasiside eest!