Registreeru koolitusele

Liitu uudiskirjaga


Foorum :: Suhted elukaaslasega :: Üle mõtlemine

Taadu
Külaline
Postitatud 25.11.2016 kell 22:34
Selline mure. Mul elukaaslane sai teada, et ma kahtlustan, et tal on keegi teine. Ma rääkisin sellest paarile usaldusväärsele inimesele ainult. Nädal hiljem helistas mulle ja sõimas mind täitsa korralikult. Ta ütles, et need kellega tema telefonis suhtleb ja arvuti, on tema sõbrad. Ma siis rääkisin omapoolse variandi ja vabandasin kõik võimalikul moel. Siis me ei suhelnud paar- kolm päeva. Siis hakkasid juba sõnumid tulema ja nüüd räägime igapäev. Ta muidugi ütles, et lõpetab suhte ja ongi kõik läbi. Aga ma ei olegi sellest veel päris täpselt aru saanud kas on siis või ei. Küsimus oleks selline. Kas mul oleks võimalik veel seda suhet päästa. teades naisi, siis nemad lasevad meestel nagu kannatada ja siis ütlevad, et ei ole veel läbi. Aga enne seda näeb mees hullupööra vaeva, et tema usaldust tagasi saada ja toob talle igapäev lilli ja kes teab mida veel. Kas peale seda tegutsemist on mul veel võimalik seda suhet päästa või on see täielikult läbi. kas üldse ongi mingit võimalust sellises olukorras suhe taastada ja elukaaslase usaldus tagasi võita?
Tiina Teska
Pereterapeut, Gordoni perekooli koolitaja
Postitatud 27.11.2016 kell 22:22
Küsite, kuidas võita tagasi elukaaslase usaldus ja kas on võimalik suhet päästa.

Ainus võimalus seda teada saada on kaaslasega vestelda. Te saate väljendada selgelt oma kahtlusi ja soove. Kindlasti ei toimi mitmekordsed heietamised ja kahtlustamised. Kui teie olete avatud, siis on oluliselt suurem võimalus, et ka teie kaaslane vastab samaga.

Et mõtteid koondada, võtke aeg maha, pange kasvõi paberile kirja, mida soovite oma kaaslasele edastada, siis ei kao emotsionaalses situatsioonis järg liiga kergelt käest.

Lisan ka lingi meie koduleheküljele, kus on lugemist suhte teemal ning sealt leiate ka häid näiteid tulemuslike mina- sõnumite kohta.

http://www.sinamina.ee/ee/noustamine/kkk/

1 lugeja arvab, et see vastus oli abistav.

Kas see vastus oli abistav?
Näita kõiki postitusi (2)
Kirjasaatja soovil saab sellele teemale vastata ainult perekeskuse spetsialist.
-->

Kommentaarid:

Aitäh!

Täname Teid tagasiside eest!