Miks tulla Gordoni Perekooli

Registreeru koolitusele

Liitu uudiskirjaga


Kontaktandmed

MTÜ Perekoolitusühing
Sina ja Mina

perekeskus at sinamina dot ee 

Reg.nr: 80208192
Koolitusluba: 5850 HTM
Majandustegevuse teade nr 204855 

a/a:  EE782200221025532345

 


Perekeskus Sina ja Mina

Perekeskus Sina ja Mina pakub unikaalset positiivsete mõju-uuringu tulemustega suhtlemistreeningut GORDONI PEREKOOL lapsevanemale, kes väärtustab häid peresuhteid ja soovib olla teadlik, kuidas lapse arengut toetada, et temast kasvaks rõõmus, enesekindel ja endaga toimetulev täiskasvanu. 

Lisaks lapsevanematele pakume õpetejatele täiendkoolitusena suhtlemiskoolitust ÕPETAJATE KOOL, kus saab õppida praktilisi järeleproovitud oskusi, mille abil on võimalik muuta suhteid ja vähendada probleemidele kuluvat aega koolis. Nii jääb enam aega õppimisele ja õpetamisele. Koolitusel käsitletavad oskused aitavad ennetada probleemide tekkimist ja õpilaste probleemset käitumist,  aitavad kaasa õpilaste õpimotivatsiooni ja -tulemuste paranemisele, loovad koostööks kooli ja pere vahel soodsa pinnase ning annavad õpetajale olulise pagasi, mis aitab õpilastele edasi anda efektiivseid suhtlemisoskuseid. 

Perekeskus on Gordoni perekooli koolituse (Parent Effectiveness Training P.E.T.) ja Õpetajate kooli (Teachers Effectiveness Training T.E.T.) maaletooja ning ametlik litsentsihoidja Eestis.

Pakume individuaalset nõustaja vastuvõttu ning grupinõustamisi peresuhete ja lastekasvatamisega seotud küsimustele vastuste leidmiseks.

Panustame läbi avaliku teavitustöö ja koostööprojektide sellesse, et ühiskond väärtustaks ja toetaks nii lapsevanemaks saamist kui ka selleks õppimist.