Miks tulla Gordoni Perekooli

Registreeru koolitusele

Liitu uudiskirjaga


Kontaktandmed

MTÜ Perekoolitusühing
Sina ja Mina

perekeskus at sinamina dot ee 

Reg.nr: 80208192
Koolitusluba: 5850 HTM
Majandustegevuse teade nr 253704 

a/a:  EE782200221025532345

 

Koolitajate väljaõpe

Koostöös Sotsiaalministeeriumiga ja projekti "Pere-ja lastesõbralikke väärtusi toetavad ning tasakaalukamad vanemad" raames korraldame Gordoni perekooli koolitajate väljaõppe.

Koolitus toimub kuupäevadel 15.08-20.08.2024 Tallinnas. Koolitajateks on Kadri Järv ja Markus Talvio (Soome), koolitus toimub eesti ja inglise keeles.

Eelduseks on see, et olete Gordoni koolituse (lapsevanematele või õpetajatele) varasemalt läbinud, oskate vähemalt suhtlustasemel inglise keelt ning omad kõrgharidust kasvatusteadustes, psühholoogias, eripedagoogikas, sotsiaalpedagoogikas või sotsiaaltöös. 

Kandideerimisel annab eelise, kui töötad üldhariduskoolis või lasteaias tugispetsialistina (psühholoog, sotsiaalpedagoog, eripedagoog) ja Sinu töö üks osa on lapsevanemate nõustamine ja ennetustegevused. 

Tunnistuse saab pärast koolituse täielikku läbimist ja esimese koolituse teostamist 2024.a. sügisel kahasse teise koolitajaga. 

Koolitus toimub kuus päeva järjest. Esimesel päeval 10-17, teistel päevadel 9-17 ning viimasel päeval 9-15). Iga päev on tund aega lõunapaus. 

Omaosalus: 400€
NB! Üdhariduskoolis või lasteaias töötavale tugispetsialistile soodustus!

Registreerimine (link) on avatud 17. juuni (südaööni).

Valituks osutunud kandidaatidega võtame ühendust hiljemalt 21. juuni 2024.a.

Lisainfo: koolitused@sinamina.ee 

Projekt "Pere-ja lastesõbralikke väärtusi toetavad ning tasakaalukamad vanemad"

Rahastaja: Sotsiaalministeerium

Projekti toimumisaeg: 01.01.2022 – 31.12.2024
Toetussumma: 307 036 €

Projekti „Pere-ja lastesõbralikke väärtusi toetavad ning tasakaalukamad vanemad“ raames saab väljatöötatud ka piloteeritud laiapõhjaline koolitusprogramm, mis põimib omavahel suhtlemisoskused ja teadmised perekonna toimimisest ning pakub võimalust oma päritolupere mustreid ja lapsepõlvetraumade mõju teadvustada.

Projekti tulemuseks on väljaõppe saanud koolitajad ja grupijuhid ning tervemad ja rahuldustpakkuvamad suhted nii paari kui ka lapsevanema tasandil. 

Läbiviidavad tegevused toetavad peresõbralikke väärtusi ja hoiakuid ning arendavad positiivset vanemlust.  

  • Gordoni perekooli ja perepsühholoogia moodulist koosneva koolitusprogrammi väljatöötamine ning rakendamine;
  • Eesti oludele sobiva korraldusliku ja rakendusliku mudeli lapsepõlves väärkoheldud lapsevanematele stabiliseerimisgruppide läbiviimiseks.

Tegevused (Gordoni perekooli grupid, perepsühholoogia koolitused ja stabiliseerimisgrupid lapsevanematele) viiakse läbi läbi eelkõige koostöös kohalike omavalitsuste ja Perepesadega.

Koostööhuvi korral ootame kõiki kohalikke omavalitsusi julgelt meiega kontakti võtma kirjutades projekt@sinamina.ee.