Registreeru koolitusele

Liitu uudiskirjaga


Koolituse tellimine ja koostöö

Kui soovid tellida koolituse lapsevanematele või õpetajatele oma asutusse ning soovid seda teha projekti rahastuse toel, siis teeme Teiega hea meelega koostööd. 

Projekti esitamine ja läbiviimine 
• Projekti esitab vastavale rahastusfondile koolituse TELLIJA.
• Perekoolitusühing Sina ja Mina MTÜ lisab sellele omapoolse hinnapakkumise, sh koolituse info.

• Kui tellija saab projektile rahastuse, leiame oma koolitajate hulgas sobiva koolitaja, kellega sõlmime kokkuleppe koolituse läbiviimiseks (tellijale sobivatel kuupäevadel) ning kellele saadame vajalikud koolitusmaterjalid ning väljastame koolituse läbinud osalejatele tunnistused.
• Koolituse lõpus esitame tellijale koolituse eest arve, tasume koolitajale töötasu ning hüvitame transpordi jm lisakulud (vajadusel).

NB! Hinnapakkumise Gordoni perekooli ja/või Õpetajate kooli korraldamiseks saab teha ainult vastavat litsentsi omav organisatsioon (Eestis hetkel ainukesena Perekoolitusühing Sina ja Mina).

Hinnad


Gordoni perekooli tellitud koolituse grupihind 2024.a. on alates 3000€* ja Õpetajate kooli grupihind alates 3500€*

Koolituste hind sisaldab meiepoolset suhtlemist tellija ja koolitajaga, koolitusmaterjale, tunnistusi ning koolitaja töötasu.

Hind ei sisalda ruumide renti ja kohvipause. Võib lisanduda koolitaja transpordikulu (sõltub koolituse toimumise asukohast) ja soovi korral ka täiendava materjalina T. Gordoni raamat "Tark lapsevanem" või „Õpetajate kool: Kuidas tunda ennast õpetajana paremini?”.

*Grupitellimuste puhul küsi meilt kindlasti hinnapakkumine. Hind sõltub osalejate arvust, koolituse toimumise ajast ja asukohast.

Tellimine ja lisainfo: aardessil perekeskus at sinamina dot ee