Registreeru koolitusele

Liitu uudiskirjaga


Koolituse tellimine ja koostöö koolitusprojektide kirjutamisel

Kui soovid tellida koolituse lapsevanematele või õpetajatele oma asutusse ning soovid seda teha projekti rahastuse toel, siis teeme Teiega hea meelega koostööd. 

Projekti esitamine ja läbiviimine 
• Projekti esitab vastavale rahastusfondile koolituse või lühiloengute tellija.
• Perekoolitusühing Sina ja Mina MTÜ lisab sellele koolituse info ja omapoolse hinnapakkumise.
• Kui tellija saab oma projektile rahastuse, sõlmib perekeskus kokkuleppe koolitajaga koolituse läbiviimiseks, saadab vajalikud koolitusmaterjalid ning väljastab osalejatele tunnistused.
• Koolituse lõpus esitab perekeskus tellijale arve koolituse eest ja tasub koolitajale töötasu ning hüvitab transpordi jm kulud (vajadusel).

NB! Hinnapakkumise Gordoni perekooli ja/või Õpetajate kooli korraldamiseks saab teha ainult vastavat litsentsi omav organisatsioon (Eestis hetkel ainukesena Perekoolitusühing Sina ja Mina), mitte koolitajate koolituse läbinud koolitaja.

Hinnad


Gordoni perekooli tellitud koolituse grupihind 2024.a. on al 3000 €* ja Õpetajate kooli grupihind al 3500 €*

Koolituste hind sisaldab meiepoolset suhtlemist tellija ja koolitajaga, koolitusmaterjale, tunnistusi ning koolitaja töötasu. Hind ei sisalda ruumide renti ja kohvipause. Võib lisanduda koolitaja transpordikulu (sõltub koolituse toimumise asukohast) ja soovi korral ka täiendava materjalina T. Gordoni raamat "Tark lapsevanem" või „Õpetajate kool: Kuidas tunda ennast õpetajana paremini?”.

*Grupitellimuste puhul küsi meilt kindlasti hinnapakkumine. Hind sõltub osalejate arvust, koolituse toimumise ajast ja asukohast.

Tellimine ja lisainfo: aardessil perekeskus at sinamina dot ee