Mõttetera

"Pole olemas täiuslikke vanemaid ega täiuslikke lapsi, kuid on piisavalt täiuslikke hetki sel teel." - Dave Willis


Miks tulla Gordoni Perekooli

Registreeru koolitusele

Liitu uudiskirjaga


Kontaktandmed

MTÜ Perekoolitusühing
Sina ja Mina

perekeskus at sinamina dot ee 

Reg.nr: 80208192
Koolitusluba: 5850 HTM
Majandustegevuse teade nr 253704 

a/a:  EE782200221025532345

 

UUDISKIRI - TALV

22. detsember 2015 | Kärt Vajakas

Aasta viimane uudiskiri on teie ees. Me lõpetame aasta pidulikult lapse arengu seeria viimase artikliga, seekord kirjutab meie koolitaja ja loovterapeut Õnne Aas-Udam teismelistest. Jagame teiega ka ühte artiklit, mis ilmus Ole kohal teavituskampaania raames ning räägib, kuidas lapsega 10 minutiga kontakti luua. Lisaks jagame infot järgmisel aastal toimuvate koolituste kohta ning seejärel tutvustame meie koolitajat Auli Andersalu-Targot, kes jagab nõuandeid teadlikumaks päkapikunduseks. 

Head lugemist!

Uudiskirja väljaandmist toetab Hasartmängumaksu Nõukogu.

 

Lapse arengu ABC: teismeline

22. detsember 2015 | Õnne Aas-Udam

Lapse arengu artiklite seeria lõpeb teismelise teemaga. Perekeskuse Sina ja Mina koolitaja ja loovterapeut Õnne Aas-Udam tutvustab meile arengut puudutavaid müüte, olulisemaid verstaposte ning toob ära ka konkreetsed nõuanded lapsevanematele, kuidas selles vanuses lapse arengut toetada.

  

Loe veel

Kuidas saada lapsega kontakti 10 minutiga?

22. detsember 2015 | Ole kohal kampaania

Jagame teiega laps ja vanem kontakti kampaania "Ole kohal" raames avaldatud artiklit, kus on toodud nõuanded, mida lapsega kontakti saavutamiseks ja hoidmiseks ühiselt ette võtta. 
 

Loe veel

Registreeru 2016. a koolitustele

22. detsember 2015 | Kärt Vajakas

Jaanuaris ja märtsis on algamas Gordoni perekooli koolitused Tallinnas ja Tartus. Jätkame ka grupinõustamistega, teemadeks lapsele piiride seadmine ja lähisuhete hoidmine. 
 

Loe veel

Saage tuttavaks: Auli Andersalu-Targo

22. detsember 2015 | Kärt Vajakas

Selles rubriigis tutvustame teile perekeskuse koolitajaid ja küsime nendelt ühe küsimuse, mille vastus võiks lapsevanematele olla huvitav ja abistav. Seekordseks koolitajaks Auli Andersalu-Targo, kes annab nõuanded, kuidas päkapikundust teadlikumalt läbi viia.

Loe veel