Mõttetera

"Pole olemas täiuslikke vanemaid ega täiuslikke lapsi, kuid on piisavalt täiuslikke hetki sel teel." - Dave Willis


Miks tulla Gordoni Perekooli

Registreeru koolitusele

Liitu uudiskirjaga


Kontaktandmed

MTÜ Perekoolitusühing
Sina ja Mina

perekeskus at sinamina dot ee 

Reg.nr: 80208192
Koolitusluba: 5850 HTM
Majandustegevuse teade nr 253704 

a/a:  EE782200221025532345

 

Kontakti kampaania "Ole kohal"

26. oktoober 2015 | Kärt Vajakas

26.-31. oktoober on perekeskuses kontakti nädal. Kontakti kampaania "Ole kohal" põhisõnumiks on see, et kontakt lapsega on oluline ning selle saavutamiseks on võimalik juba täna midagi ära teha. Meil on teile palju põnevat materjali!
 

Kampaania kodulehelt www.sinamina.ee/olekohal leiate kontakti teemalised materjalid, mis selgitavad, miks on kontakt oluline ning kuidas seda hoida: 


1. Kui eelistad midagi lõbusat, siis vaata esmalt videoklippe, mis tuletavad meelde kontakti olulisust, mis igapäevases kiirustamises võib kaotsi minna. Kontakti näidispereks on seekord Külli Teetamm ja Andero Ermel. Vaata klippe siit

2. Kui tahad kuulata kontakti teemalisi e-loenguid, siis pakume sulle kolm teemat perekeskuse spetsialistidelt. Teemadeks "Kuidas vanemana jaksata", "Kuidas luua füüsilist kontakti?" ja "Kuidas last kuulata?". Vaata loenguid siit.

3. Kui tahad osa saada Eesti tuntud ja armastatud inimeste lapsepõlve meenutustest, siis kliki siia. Oma lugu jagavad Evelin Võigemast, David Vseviov, Leelo Tungal, Kristel Aaslaid, Katrin Viirpalu, Üllar Saaremäe, Jelena Skulskaja ja Kristo Elias. 

4. Kui soovid lihtsaid ja praktilisi nõuanded, siis oleme sinu jaoks kokku kogunud parimated selleteemalised artiklid. Loe artikleid siit.