Registreeru koolitusele

Liitu uudiskirjaga


Aita ühe vanemaga peredel luua õnnelikumaid suhteid!

Rahastaja: eraisikutest annetajad ja Swedbank.

Projekti toimumisaeg: detsember 2010 – juuni 2012.
Toetussumma: koguneb 2011. aasta jooksvalt annetustest Swedbanki annetuskeskkonnas

Lapsevanemaks olemine on tähtis töö, mida paljud vanemad peavad tegema kahe eest. Üksikvanem teeb kõike üksi, mis kahe lapsevanemaga peres on jagatud kahe täiskasvanu vahel: teenib perele sissetuleku, teeb kodutöid, loeb lapsele unejuttu, seab lapse käitumisele piire jne. Toetame üksikvanemate enesetäiendamist vanemahariduse vallas, mis annab neile suurema enesekindluse ning uued oskused olemaks efektiivsem elu juhtimisel ja lapse kasvatamisel. Kui vanem tuleb toime pingete ja väljakutsetega, oskab lahendada konflikte suhteid kahjustamata ning teab, kuidas last kuulata ja mõista, siis on kogu pere ühised hetked rõõmustavad ja inspireerivad.

Annetusi kasutatakse järgmiselt:

  1. Pakutakse üksikvanematele võimalust osaleda lapsevanemate suhtlemisoskuste koolitusel Gordoni perekoolis soodushinnaga 25 eurot/391 krooni (tavahind 153 eurot/2400 krooni). Olenevalt koguannetuse suurusest viiakse läbi kas eraldi koolitusgrupid üksikvanematele või liidetakse üksikvanemad teiste koolitusgruppidega.
  2. Pärast koolitust uuritakse osalenutelt, milline on vajadus just üksikvanematele kohandatud koolitusprogrammi järele.

Annetusi saab teha vahemikus detsember 2010 – juuni 2012 Swedbanki annetuskeskkonnas.

Üksikvanemad, kes soovivad algatuse raames Gordoni perekoolis osaleda, palume võtta ühendust perekeskus at sinamina dot eevõi 681 6570.